Transport

rw (2)Podstawową działalnością  firmy „Eurotrans – Wądołowski” jest przewóz towarów uniwersalnych i drobnicowych oraz po uzgodnieniu z klientem ładunków ponadnormatywnych.

W chwili obecnej naszą działalność prowadzimy w oparciu o:

  • 50 ciągników siodłowych m.in. marki Scania, które posiadają licencję na transport międzynarodowy spełniającą unijne normy EURO 5, EURO 6,
  • 60  naczep marki:  KRONE, Berger Eco Trail, o ładowności 24 ton i kubaturze od 90 m³ do 100 m³ i wysokości od 2,7 m. do 3,0 m.
  • Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się naczepa Mega z systemem BDE (Back door extension), która umożliwia rozsuwanie tylnych drzwi w naczepie,co umożliwia przewiezienie większej ilości produktów (AGD).

 

Wszystkie składy ciężarowe wyposażone są w telefony mobilne co umożliwia stałą kontrolę nad powierzonym ładunkiem,  system zarządzający flotą SPEED firmy InterLAN oraz pozycjonowanie GPS i kontakt poprzez komputer telematyczny Scania Fleet Managment.  OCP przewoźnika gwarantuje ubezpieczenie przewożonych ładunków do sumy gwarancyjnej 600 000 EUR (pozwala to firmie bezpiecznie świadczyć usługi kabotażowe wewnątrz krajów EU).

Posiadana flota jest stale modernizowana i utrzymywana w doskonałym stanie technicznym zapewniając bezkolizyjny przewóz towarów. Dzięki temu, a także doświadczonej kadrze pracowniczej, możemy zapewnić wysoką jakość i niezawodność oferowanych usług transportowych. W trakcie wykonywania zleceń długofalowych jesteśmy w stanie dopasować się do systemu logistycznego obowiązującego u klientów i przejmiemy na siebie obowiązki związane z realizacją wyznaczonych zadań i procedur.

NOT FALL PLAN – plan szybkiego reagowania na rozpoczętą relację transportową w razie:

  • wypadku (zdarzenie samochodowe) (instrukcja)
  • choroby kierowcy (instrukcja)
  • awarii samochodu (instrukcja)

został opracowany przez firmę Eurotrans – Wądołowski w formie roboczej instrukcji.

Bogata oferta usługowa obejmuje usługi transportowe dla dużych międzynarodowych przedsiębiorstw ze wszystkich obszarów produkcji i handlu.