O firmie

Eurotrans – Wądołowski jest firmą świadczącą usługi transporw-(6)rtu drogowego towarów na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Dynamiczny rozwój, wielkość taboru samochodowego oraz ilość zatrudnionych pracowników pozwala zaliczyć ją do grona największych firm transportowo-spedycyjnych na terenie Dolnego Śląska.

Firma Eurotrans – Wądołowski powstała w 1994 roku w wyniku przekształcenia się prowadzonej od 1982 r. działalności właściciela w branży usług transportowych.
Kilkudziesięcioletnia obecność na rynku wzbogaciła doświadczenia a stały wzrost i modernizacja parku samochodowego zagwarantowała korzystanie z nowoczesnego taboru uniwersalnych pojazdów ciężarowych o ładowności od 2,5 do 24 ton i kubaturze do 100m³.
Dzięki współpracy z szeregiem przedsiębiorstw produkcyjnych, spedycji krajowych i międzynarodowych jesteśmy stale obecni w większości krajów europejskich ( główne kierunki – Niemcy, Austria, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Holandia, Belgia, Luxemburg, Włochy , Dania , Norwegia , Szwecja).
Zabezpieczamy interesy klientów poprzez profesjonalną obsługę, terminową realizację zleceń (JUST In Time ,POD ) oraz stały nadzór nad przebiegiem transportu (Scania Fleet Managment ). Posiadamy zabezpieczenie finansowe związane z ryzykiem uszkodzenia ładunków w formie ubezpieczenia OC przewoźników i spedytora w wysokości 600 tys. Euro.

Nasze osiągnięcia zostały docenione i w efekcie przyniosły nagrodę „GAZELA BIZNES 2007” przyznawaną przez Dziennik „Puls Biznesu” prowadzący przynależność firmy Eurotrans – Wądołowski do elitarnego klubu GAZEL BIZNESU, grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.