Kontakt

EUROTRANS Wądołowski Stanisław Wądołowski
ul. Rolnicza 5
58-100 Świdnica

NIP 884-100-32-31
NIP EU PL884-100-32-31


 

DZIAŁ TRANSPORTU – DYSPOZYTORZY (DTS-D)

fax:         +48 74 640 03 09
e-mail:    spedycja@eurotrans.pl

 

Ireneusz Cygan
telefon:   +48 74 640 03 03

fax:         +48 74 640 03 09
mobile:    +48 509 475 102
e-mail:    ireneusz.cygan@eurotrans.pl

Łukasz Żuberek
telefon:   +48 74 640 03 05
fax:         +48 74 641 55 40
mobile:    +48 518 015 344
e-mail:    lukasz.zuberek@eurotrans.pl

Marta Adamowicz
telefon:   +48 74 640 03 04
fax:         +48 74 641 55 42
mobile:    +48 509 475 101
e-mail:    marta.adamowicz@eurotrans.pl

 

DZIAŁ TRANSPORTU – SPEDYTORZY (DTS-S)

fax:         +48 74 640 03 09
e-mail:    spedycja@eurotrans.pl

 

Tomasz Bomba
telefon:   +48 74 640 03 06
fax:         +48 74 640 03 09
mobile:    +48 509 475 103
e-mail:    tomasz.bomba@eurotrans.pl

Ewelina Wądołowska
telefon:   +48 74 640 03 08
fax:         +48 74 640 03 09
mobile:    +48 515 062 545
e-mail:    ewelina.wadolowska@eurotrans.pl

 

Paweł Bazydło
telefon:   +48 74 640 03 11
fax:         +48 74 640 03 09
e-mail:   pawel.bazydlo@eurotrans.pl

 

DZIAŁ TECHNICZNY – WARSZTAT/SERWIS (DTW)

telefon:   +48 74 640 03 12
Jacek Mazgis
 mobile:   +48 883 397 560
e-mail:    jacek.mazgis@eurotrans.pl

Zygmunt Wądołowski
mobile:   +48 507 089 040
e-mail:    zygmunt.wadolowski@eurotrans.pl

 

DZIAŁ KADROWO-PŁACOWY (DKP)

Violetta Wacławik-Sośnicka
telefon:   +48 74 640 03 13
mobile:   +48 518 015 351
e-mail:     violetta.sosnicka@eurotrans.pl
Joanna Wasilewska
telefon:   +48 74 640 03 14
mobile:    +48 509 475 105
e-mail:    joanna.wasilewska@eurotrans.pl

 

KADRY – REKRUTACJA

telefon:   +48 74 640 03 13
telefon:   +48 74 640 03 14
e-mail:    rekrutacja@eurotrans.pl

 

SEKRETARIAT (DKP-S)

Małgorzata Buczyńska

telefon:   +48 74 640 03 00
fax:         +48 74 640 03 01
e-mail:    eurotrans@eurotrans.pl

 

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY (DFK)

FAKTUROWANIE (DFK-F)

Małgorzata Buczyńska
telefon:   +48 74 640 03 17
fax:         +48 74 640 03 01
e-mail:    malgorzata.buczynska@eurotrans.pl

 

ROZRACHUNKI i WINDYKACJA (DFK-RW)

Anna Tudek

telefon:   +48 74 640 03 10
e-mail:   anna.tudek@eurotrans.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ

telefon:   +48 74 640 03 10
Anna Gurgas
 e-mail:   anna.gurgas@eurotrans.pl

Magda Paterak
 e-mail:  magda.paterak@eurotrans.pl

 

DZIAŁ IT

e-mail:    administrator@eurotrans.pl


Położenie siedziby: